Kampanie Reklamowe Google Ads

Reklamy w Google

Jeśli interesujesz się reklamowaniem swojej działalności w przeglądarce Google, w wynikach wyszukiwania pojawiającymi się powyżej naturalnych organicznych wyników wyszukiwania, powinieneś skorzystać z reklam Google Ads. Ten system umożliwia przygotowanie zarówno reklam tekstowych jaki wizualnych i umieszczanie ich zarówno w sieci wyszukiwania jak i w sieci reklamowej. Witryny docelowe na które chcesz kierować reklamy display, to te które są partnerami Google.

Reklamy Video

Google umożliwia także przygotowanie reklam wideo które muszą zostać umieszczone w YouTube. Należy połączyć ze sobą system Google Ads oraz Youtube, wtedy wszystkie filmy które umieścisz na swoim kanale możesz wykorzystać jako reklamy, reklamy in stream video, które wyświetlają się zarówno w trakcie filmów jaki przed jako krótkie zajawki.

Kontroluj swoje wydatki w Google Ads

Są różne możliwości. Jeśli chcesz z tego skorzystać mogę pomóc w konfiguracji nie ma z tym najmniejszego problemu co do Google. Jeśli chodzi o samą aplikację Google Ads, jest dosyć prosta w użytkowaniu więc po stworzeniu konta i krótkich objaśnieniach w jaki sposób się po niej poruszać, możesz samodzielnie stworzyć nowe reklamy, sprawdzać,  testować skuteczność, weryfikować potencjalne konwersje. System może na początku wydawać się nieco trudnym, natomiast po kilku dniach użytkowania już powinieneś sobie z tym świetnie radzić.

Możliwości reklam w Google Ads

W Google można skonfigurować zwykłe reklamy tekstowe jak i reklamy dynamiczne które wyświetlają się w zależności od treści którą masz na stronie. Dostępne są również nowe reklamy, nazywają się inteligentnymi reklamami, gdzie spośród wszystkich reklam które przygotujesz są wybierane najlepsze nagłówki i najlepsze treści w stosunku do słów kluczowych które wybierze klient. Jest to opcja którą już zdążyłem przetestować na niektórych kontach i jest ona dosyć skuteczna. Zaoszczędzi czas zarówno tobie jak i mi w dalszej analizie konta ponieważ wybierane są najskuteczniejsze reklamy.

Opieka nad kampaniami Google ADS

Jeśli potrzebujesz opieki nad swoim kontem Google uruchomionego wcześniej, potrzebujesz analizy, sprawdzenia, weryfikacji, czy konto zostało poprawnie wdrożone, czy nie ma w nim błędów, czy strategie strategia wydatków na reklamy jest adekwatna do twojego portfela, czy budżet jest odpowiedni, czy kierowanie reklam jest właściwe, czy obszar na którym mają się wyświetlać reklamy został dobrze zdefiniowany, czy proponowane grupy odbiorców zostały ustawione, czy wykluczające słowa kluczowe zawężają nam maksymalnie przestrzeń do osób które powinny klikać w twojej reklamy…  Jeśli chcesz to wszystko sprawdzić, możesz z powodzeniem skontaktować się ze mną.

Zajmuje się profesjonalną analizą kontrakt reklamowych Google, a miałem w historii styczność z bardzo wieloma różnymi kontami, z bardzo wieloma różnymi branżami. Analizowałem duże konta, małe konta, konta które stworzyłem sam, definiowałem, przygotowywałem wszystko, kompleksowo od zera więc zapraszam jeśli chcesz. Warto mieć profesjonalistę w sąsiedztwie który pomoże w zgłębianiu internetowej sieci reklamowej.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi