pozycjonowanie SEMSOS
semsos baner

Pozyskiwanie Klientów za Pomocą Reklam

Docieraj do klientów gdy są zainteresowani twoimi usługami, produktami lub działalnością. Wykorzystaj jedno z najpopularniejszych i najskuteczniejszych mediów na świecie. Możemy Ci pomóc pozyskać Klientów korzystających z przeglądarki internetowej, właśnie teraz. Zresztą, nasza reklama Cię tu skierowała, prawda?

Reklamy w Google

Jeśli interesujesz się reklamowaniem swojej działalności w przeglądarce Google, w wynikach wyszukiwania pojawiającymi się powyżej naturalnych organicznych wyników wyszukiwania, powinieneś skorzystać z reklam Google Ads. Ten system umożliwia przygotowanie zarówno reklam tekstowych jaki wizualnych i umieszczanie ich zarówno w sieci wyszukiwania jak i w sieci reklamowej. Witryny docelowe na które chcesz kierować reklamy display, to te które są partnerami Google.

Reklamy Video

Google umożliwia także przygotowanie reklam wideo dedykowanych do YouTube. Należy połączyć ze sobą system Google Ads oraz Youtube, wtedy wszystkie filmy które umieścisz na swoim kanale możesz wykorzystać jako reklamy, reklamy in stream video, które wyświetlają się zarówno w trakcie filmów jaki przed, jako krótkie zajawki lub dłuższe

Kontroluj swoje wydatki w Google Ads

Google zapewnia pełną kontrolę nad budżetem. Ja oferuję 2 rozwiązania:

  1. Ty kontrolujesz budżet i konto, ja mam dostęp jako manager ale nie administruję budżetem. Jest to wygodna i bezpieczna opcja choć to ty musisz kontrolować środki. W przypadku niezapewnienia ich w odpowiednim momencie, dochodzi do zablokowania konta oraz resetu kampanii. Każdy dzień przerwy powoduje kłopoty w wyliczaniu stawek.
  2. Ja kontroluję budżet, a konto reklamowe jest zasilane ze środków które przekazujesz na podstawie umowy, na czas trwania kampanii reklamowej.

Możliwości reklam w Google Ads

W Google można skonfigurować zwykłe reklamy tekstowe jak i reklamy dynamiczne które wyświetlają się w zależności od treści którą masz na stronie. Dostępne są również nowe reklamy, nazywają się inteligentnymi reklamami, gdzie spośród wszystkich reklam które przygotujesz są wybierane najlepsze nagłówki i najlepsze treści w stosunku do słów kluczowych które wybierze klient. Jest to opcja którą już zdążyłem przetestować na niektórych kontach i jest ona dosyć skuteczna. Zaoszczędzi czas zarówno tobie jak i mi w dalszej analizie konta ponieważ wybierane są najskuteczniejsze reklamy.

Opieka nad kampaniami Google ADS

Jeśli potrzebujesz opieki nad swoim kontem Google uruchomionym wcześniej, potrzebujesz analizy, sprawdzenia, weryfikacji, czy konto zostało poprawnie wdrożone, czy nie ma w nim błędów, czy strategie strategia wydatków na reklamy jest adekwatna do twojego portfela, czy budżet jest odpowiedni, czy kierowanie reklam jest właściwe, czy obszar na którym mają się wyświetlać reklamy został dobrze zdefiniowany, czy proponowane grupy odbiorców zostały ustawione, czy wykluczające słowa kluczowe zawężają nam maksymalnie przestrzeń do osób które powinny klikać w twojej reklamy…  Jeśli chcesz to wszystko sprawdzić, możesz z powodzeniem skontaktować się ze mną.

Zajmuje się profesjonalną analizą kontrakt reklamowych Google, a miałem w historii styczność z bardzo wieloma różnymi kontami, z bardzo wieloma różnymi branżami. Analizowałem duże konta, małe konta, konta które stworzyłem sam, definiowałem, przygotowywałem wszystko, kompleksowo od zera więc zapraszam jeśli chcesz. Warto mieć profesjonalistę w sąsiedztwie który pomoże w zgłębianiu internetowej sieci reklamowej.

Aby skontaktować się ze mną, wypełnij formularz, napisz na Whatsapp lub zadzwoń.

    Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

    WhatsApp us