Co to jest Google Moja Firma?

google moja firma

Dlaczego tak bardzo potrzebuję Google Moja Firma?

Jeśli posiadasz lokalizację z której świadczysz usługę i musisz być widoczny na mapach Google, koniecznie musisz utworzyć wizytówkę w Google Moja Firma 

Jakie dodatkowe korzyści płyną z konta w Google Moja Firma?

Na koncie Google moja firma możesz utworzyć wizytówkę, która będzie twoją stroną wyświetlaną w bogatych danych podczas gdy ktoś będzie szukał twojej firmy na mapach i w przeglądarce Google. Dodatkowo dzięki koncie w Google Moja firma możesz utworzyć rozszerzenia lokalizacji, za pomocą których będziesz w stanie publikować lepsze reklamy wskazujące lokalizację twojej działalności na smartfonach. W koncie zadajesz również numer telefonu który będzie wyświetlał się w reklamach.

Czego potrzebuję aby utworzyć konto w Google Moja Firma?

Wystarczy utworzyć profil pod linkiem który podałem wcześniej i poprosić o autoryzację. W przypadku gdy nie jesteś partnerem Google, ustanowienie lokalizacji, musi odbywać się drogą pocztową, gdzie na twój adres jest wysyłany list z kodem autoryzacyjnym.

Jaki wpływ ma profil Google Moja Firma na pozycję w wynikach wyszukiwania?

W profilu można wskazać linki do witryny oraz generować wpisy z linkami na stronie wizytówce. Google Moja Firma, to nieodzowne narzędzie w pozycjonowaniu lokalnym, gdzie interesuje nas pozyskiwanie klientów z najbliższych obszarów działania. Widoczność na mapie to również bardzo ważna rzecz, w przypadku gdy zależy nam na spotkaniu z Klientem.

Z jakich dodatkowych narzędzi mogę korzystać posiadając Google Moja Firma?

Moja Firma w standardzie posiada bezpośredni dostęp do AdWords Express, gdzie możesz skonfigurować swoje pierwsze reklamy. Google Moja Firma posiada również analitykę profilu w postaci  okna z liczbą odwiedzin z ruchu organicznego i bezpośredniego.

Potrzebujesz pomocy w konfiguracji Google Moja Firma?

Jeśli tak, skontaktuj się ze mną, z przyjemnością pomogę Ci wszystko ustawić.

 

Rate this post

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

WhatsApp us