cel marketingowy, pozyskanie klienta

Chcesz Pozyskać Wartościowych Klientów?

Hej! Jesteś tu dzięki mojej niskobudżetowej reklamie w wyszukiwarce? Płacę za nią 5zł dziennie, wiesz? Działa od poniedziałku do piątku w godzinach pracy. Mogę podnieść poprzeczkę i włożyć w nią trochę więcej ale po co, skoro tu jesteś?

Teraz pozostaje mi jedynie przekonać Cię, że świadczę usługi na najwyższym poziomie i zachęcić do współpracy. Co zyskasz?

Pełne wsparcie i konsultacje w trakcie tworzenia i obsługi kampanii

Jasne warunki współpracy, raporty tygodniowe i miesięczne

Nowych Klientów do których dotrzesz dzięki reklamie w wyszukiwarce

Rośnij Razem z Nami!

Na drodze do pozyskania wartościowego Klienta jedną z najważniejszych rzeczy jest grupa docelowa, w której go szukamy. Nie mniej ważny jest kanał poprzez który następuje kontakt. Wykorzystaj nasze zasoby i podejmij współpracę właśnie z nami. Dzięki Tobie, będziemy mogli rozszerzać swoją działalność aby jeszcze lepiej wykonywać swoje obowiązki. Wybierzemy dla Ciebie grupy docelowe i skuteczny kanał pozyskania Klientów, dzięki czemu twój wzrost będzie przekładał się na nasz rozwój.

Jeśli nadal nie wiesz jak możemy pomóc, to wiedz, że posiadamy potencjał do pozyskiwania Klientów za pośrednictwem popularnych systemów reklamowych w sieciach wyszukiwania wyszukiwarek internetowych, w social media oraz w połączonych sieciach reklamowych.

Kampanie Reklamowe w Sieciach Wyszukiwania

Wykorzystujemy popularne silniki wyszukiwania aby serwować reklamy osobom, które aktualnie szukają danej usługi. Pozyskiwanie Klientów za pomocą reklamy, może być skuteczne. Dokładamy starań aby reklamy otrzymywały osoby które są zainteresowane daną usługą. Obsługujemy restauracje, hydraulików, serwisy sprzątające, konserwatorów pieców gazowych, samodzielnych monterów instalacji wentylacyjnych, serwisy naprawcze i budowlane, architektów krajobrazu i wszelkie inne usługi.

Pozyskiwanie Klientów na Usługi

Świadczysz usługi u klienta? Pozwól mu dowiedzieć się o sobie w lokalizacji w której szuka twoich usług. Skonfigurujemy w pełni funkcjonalną kampanię reklamową oraz Landing Page, który pozwoli konwertować twoich przyszłych Klientów.

Jak Pozyskać Nowych Klientów?

Aby poznać szczegóły współpracy, skontaktuj się z nami za pomocą wybranej formy kontaktu.

Poniżej przycisk do dzwonienia oraz formularz kontaktowy.

  Cena konfiguracji kampanii reklamowej jest uzależniona od jej rozmiaru.

  Aby poznać szczegółowy opis naszej działalności. Odwiedź stronę główną. Aby zobaczyć certyfikat ukończenia kursów, kliknij „zobacz

  Poniżej opinie na nasz temat w Google

  SEMSOS Michał Angielczyk
  5.0
  Na podstawie 8 opinii
  powered by Google
  SB-INOX
  SB-INOX
  13:25 28 Dec 21
  I recommend a great approach to the client and good contact in all possible ways.Another implementation was completed with satisfaction
  Katarzyna Rymaszewska
  Katarzyna Rymaszewska
  16:25 23 Nov 21
  Invaluable help with SEO. Quickly, professionally and with full commitment. Thank you very much!
  Łukasz Siewierski
  Łukasz Siewierski
  09:59 13 Jun 20
  Professional approach to the topic. Mr. Michał does not go easy and does not say trivialities. Can look at the client’s situation and advise on how to best solve the problem in a comprehensive manner.I am very pleased, I recommend it to everyone!
  Rafal Bazant
  Rafal Bazant
  13:13 11 Jun 20
  Great help with seo. Explained quickly and professionally. recommend
  Natalia Sawicka
  Natalia Sawicka
  09:12 27 May 20
  Fast and very efficient contact, plus an extremely professional approach to the client and vast knowledge! I recommend highly!
  Zobacz wszystkie opinie
  js_loader